ЗСУ зірвали плани росіян із захоплення Борової та завдали їм великих втрат, — Юсов — Події

ЗСУ зірвали плани росіян із захоплення Борової та завдали їм великих втрат, - Юсов - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські захисники у Харківській області завдали російським військам значних втрат і змусили призупинити наступ. ЗСУ зірвали плани захоплення Борової, зазначив представник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

— Якщо говорити про Борову та цей напрямок, то наміри ворога там українські захисники зламали, втрати у живій силі й техніці значні. Так, він намагається підтягувати резерви, і потенційна загроза лишається, але поки що не йдеться про формування нових потужних угруповань для повторення ситуації., – зазначив він.

За словами Юсова, на півночі Харківщини плани та наміри ворога були зламані, тому він змушений перекидати резерви, в тому числі з інших напрямків, які є для окупантів дуже чутливими.

Він додав, що ситуація на північному кордоні країни залишається такою ж напруженою і небезпечною. Ворог і далі намагатиметься розтягувати українські резерви та відволікати, зокрема від ситуації на сході.

18 червня Третя штурмова бригада повідомила, що російські окупанти намагаються вийти на межі Луганщини та захопити Борову на Харківщині. 19 червня стало відомо, що на одній із ділянок у Вовчанську Харківської області українські війська заблокували кілька десятків російських окупантів.
Джерело