Для чого потрібні термокружки з принтом?

Термокружка зберігає напої гарячими протягом тривалого часу. Це проста знахідка в холодні дні, бо вона зберігає як руки, так і тіло в теплі, не обпікаючи руки, коли ви п’єте гарячий напій. Офісні працівники використовують їх все частіше, бо вони запобігають проливанню та зберігають каву та чай гарячими або теплими протягом тривалого часу, навіть якщо ви забули про них у перерві між завданнями, які необхідно швидко виконати. Термокружки з принтом популярні та актуальні в подорожах, тривалих походах і мандрівках. Окрім того, вони добре підходять для всіх водіїв, вони є незамінним атрибутом для всіх.

Основні характеристики брендованих термокружок

Термокружки з принтом – це багатофункціональні вироби, бо їх можна застосовувати як святкові подарунки, сувеніри, презенти для корпоративних конкурсів та ігор, а також для використання на кожен день.

Такі горнятка можна подарувати співробітникам, партнерам або постійним клієнтам, наприклад, на день народження. У цьому випадку на такій кружці логотип буде постійним нагадуванням про те, що організація піклується про свою команду та клієнтів і дарує не тільки практичний, а й оригінальний продукт.

Таку продукцію ще можна використовувати для підвищення впізнаваності, а також, щоб залучити нових покупців. Наприклад, призерам або учасникам акцій можна дарувати подарунки з символікою бренду чи компанії. Також гарною ідеєю є створення кружок з принтом на замовлення для корпоративних вечірок або важливих ділових переговорів, або зустрічей.

При використанні таких термокружок з принтами застосовується тільки якісні обладнання, технології та матеріали, щоб випускати брендовану продукцію, яка підійде для будь-якої ситуації. Замовивши таку кружку, ви отримаєте високоякісний виріб з яскравим, насиченим та чітким логотипом або іншим малюнком, який буде стійким до миючих засобів і не потьмяніє з роками.

Популярні види термокружок

Обирайте тільки якісну та перевірену продукцію. Термокружки з логотипом можна поділити на такі категорії, як:

  • Металеві термогорнятка у формі колби з кришкою, що закручується, та носиком для пиття без ручки (особливо зручні в подорожах).
  • Чашки у формі колби з кришкою та клапаном, а також ручкою. Вони більш універсальні, але займають більше місця в сумці.
  • Пластикові термочашки підходять для повсякденного використання, особливо під час поїздок на роботу.