Справжня причина, чому принц Чарльз не оженився на Камілі одразу

Королівський біограф має свою теорію про давно закохану пару, і це не те, що Ви думаєте …

Це був один з найвідоміших моментів минулого століття: 29 липня 1981 року принц Чарльз одружився з леді Діаною Спенсер на казковому весіллі, за яким спостерігали 750 мільйонів людей, повідомляє BBC. Це, як пізніше сказала Діана, найгірший день її життя, інформує Ukr.Media.

"Я не можу одружитися з ним", — сказала вона сестрам під час весільного обіду. Але вона це зробила. Звичайно, всі ми знаємо закінчення цієї історії. Нещасливий, скандальний шлюб закінчився розлученням у 1996 році, але не раніше, ніж почався любовний роман принца Чарльза з Камілою Паркер Боулз, який став загальновідомим.

У 2005 році принц Чарльз нарешті взяв заміж Каміллу, і, за всіма твердженнями, вони настільки щасливі, як Діана, що загинула в трагічній автокатастрофі у 1997 році, завжди підозрювала, що вони можуть бути. Сьогодні, коли принц Чарльз є прямим наступником трону, виникає запитання, яке найчастіше цікавить про принца Чарльза і його другу дружину — чи буде вона коли-небудь королевою? Але любов Чарльза і Каміли, яка виникла ще з моменту їх першого знайомства, котре відбулось в 1972 році, викликає ще одне питання:

Чому принц Чарльз одразу не одружився з Каміллою?
Це зитання було розглянуто останнім часом у біографії Саллі Беделл Сміт: "Принц Чарльз: Пристрасті і парадокси неймовірного життя". На думку Беделл Сміт, Чарльз з самого початку любив юну Каміллу Шанда, яка за віком була близькою до Чарльза (Діана була молодшою ​​на 13 років) і завжди ставилася до нього, як до рівного, а не як до людини, котру вона боготворила. Однак королівська сім'я не була зацікавлена ​​в тому, щоб Камілла стала його принцесою. По-перше, її сприймали як досвідчену жінку, яка тоді була непідходящою для королівської сім'ї з точки зору їхнього розуміння правильної дружини для принца Чарльза. З іншого боку, вона не сприймалася як аристократична особа, щоб бути принцесою, повідомляє Daily Mail в іншій біографії принца Чарльза.

"Мило, що ви двоє почуваєтесь добре разом, але це абсолютно не може закінчитися в шлюбом," — так відомий дядько принца Чарльза, лорд Маунтбаттен, порадив своєму племіннику, згідно the UK's Express. Незабаром після цього Чарльз був викликаний у морських справах за кордон (зручно, правда?), і використав цей час, щоб завершити стосунки між собою і Каміллою. Камілла заспокоїла себе, повернувшись до свого колишнього кавалера Ендрю Паркера Боулза. І саме в цьому, Беделл Сміт теоретично припускає, що і була схема, щоб змусити Каміллу одружитися з Ендрю.

Примус одружитися з Ендрю

Ходять чутки, що батько Каміли відправив фальшиве повідомлення про заручини Камілли з Ендрю в "Таймс", очевидно, змушуючи Ендрю одружитись. Буквально. Принц Чарльз повернувся додому з новинами про заручини Камілли та Ендрю. На думку Беделл Сміт, якби не було фальшивого оголошення про заручини, що призвело до фактичної пропозиції Ендрю Каміллі, Чарльз міг одружитися на ній, навіть незважаючи на заперечення його сім'ї.

Замість цього, Камілла одружилася на Ендрю Паркері Боулз в 1973 році, і Чарльз ходив на побачення з кількома "прийнятними" жінками, поки не зустрів Діану Спенсер в 1980 році. Але весь час Камілла залишалася в його серці, а іноді і в його планах, як Чарльз сам признався. До кінця 1995 року пара Паркер Боулз була розлучена, а принц і принцеса були на шляху до розлучення, і Діана сказала відому фразу телевізійному журналістові Мартіну Баширу, що "нас було троє в цьому шлюбі, тому було трохи забагато натовпу".

Щасливий кінець для принца і герцогині Корнуолської
Кохання принца Чарльз і Камілли Паркер Боулз отримало свій довгоочікуваний щасливий кінець у 2005 році, коли вони одружилися в цивільній церемонії, яку його мати, Королева, не відвідала (хоча вона і з'явилася на реєстрації). Каміллі отримала титул "Її Королівська Високість Герцогиня Корнуолла». Через чотирнадцять років вони все ще знаходяться у щасливому шлюбі.

Джерело