Що відомо про таємного коханого Світлани Лободи

Зараз співачка перебуває на його забезпеченні.

Особисте життя Світлани Лободи завжди було таємницею за сімома печатками. Співачка тільки зрідка давала будь-які коментарі на цей рахунок, коротко коментуючи особисте життя словами "все добре". Навіть батька дочки Тільди артистка вважала за краще приховати від громадськості, інформує Ukr.Media.

Але все таємне стало явним.

Особисте життя Світлани зараз виглядає як казка на яву. Після того, як Лобода позбулася всього майна її фінансове благополуччя залишало бажати кращого. Але на допомогу артистці прийшов її коханий — 51-річний український мільярдер Артур Гранц.

Перші чутки про роман співачки і власника магазинів duty-free з'явилися в мережі в 2021 році, коли Світлана відвідала день народження бізнесмена. У мережі відразу ж стали говорити про цивільний шлюб знаменитостей, тим більше, до того моменту Гранц вже як рік був у розлученні зі своєю дружиною.

Світлана ж від коментарів з цього приводу відмовилася, а підприємець тоді лише повідомив — ні в якому шлюбі з артисткою він не перебуває.

Зараз Лобода проживає за кордоном, де і її коханий. Про бажання переїхати співачка заявила ще в 2021 році, відразу зазначивши тоді, що знаходиться у відносинах.

Нагадаємо, що Світлана Лобода кілька разів була у тривалих стосунках. Перший роман був із продюсером Олександром Ширковим, але після чотирьох з половиною років пара розлучилася. Великим коханням для співачки став хореограф Андрій Цар. Від нього Лобода народила 2011 року доньку Євангеліну, але вже 2014 року союз розпався.

Після цього артистка повністю присвятила себе кар'єрі, але у 2017 році Світлана несподівано завагітніла. Тоді громадськість активно приписувала Лободі роман із німецьким музикантом Тіллем Ліндеманом, особливо після того, як артистка назвала дочку Тільдою. Але незважаючи на всі ці домисли та здогади підтверджень роману зірок так і не було.

Джерело