Троє депутатів Держдуми РФ заочно отримали вироки в Україні

Троє депутатів Держдуми РФ заочно отримали вироки в Україні

Фото: Управління СБУ в Тернопільській області В Україні заочно засудили ще трьох депутатів Держдуми РФ

нН підставі зібраних доказів суд визнав російських депутатів винними у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Трьох депутатів Держдуми Росії, які голосували за визнання так званих «Л/ДНР» заочно засудили до 15 років ув’язнення. Про це повідомляє Управління СБУ в Тернопільській області.

Зазначається, що на підставі зібраних доказів суд визнав російських депутатів винними у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Засудженими є: Казаков Віктор Олексійович, 04.04.1949 року народження; Карлов Георгій Олександрович, 04.01.1971 р.н.; Карпов Анатолій Євгенович, 23.05.1951 р.н.

15 лютого 2022 року вони підтримали постанову про звернення до президента РФ з проханням визнати «незалежність» тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. А вже 22 лютого проголосували за ратифікацію так званого «договору про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу» між РФ і терористичними організаціями «Л/ДНР», підкреслили в СБУ. В подальшому Кремль використав ці рішення як формальний привід для початку повномасштабного вторгнення на територію Української держави.

«Оскільки засуджені наразі перебувають на території РФ, то початок строку відбування покарання визначено з дня їх фактичного затримання», — зазначили в СБУ.

Раніше український суд засудив до 15 років ув’язнення 20 депутатів Держдуми РФ.

Також повідомлялося, що СБУ передала до суду обвинувальні акти щодо 96 депутатів російської Держдуми.

Джерело