В ГУР назвали кількість знищеної в Джанкої російської техніки — Події

В ГУР назвали кількість знищеної в Джанкої російської техніки - Події

Фото: t.me/breakingmash

Внаслідок успішної операції ЗСУ в тимчасово окупованому Джанкої було знищено декілька пускових установок ЗРК С-400 та ворожий пункт управління засобами ППО. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки вдень 18 квітня.

 Станом на 13-ту годину четверга відомо, що під час атаки було ліквідовано:

4 пускові установки ЗРК С-400; 3 радіолокаційні станції; пункт управління засобами ППО; апаратура спостереження за повітряним простором «Фундамент-М».

В ГУР наголосили, що кількість уражених або знищених об’єктів авіації ворога та чисельність втрат серед особового складу російської окупаційної армії уточнюється.

У Джанкої знаходиться військовий аеродром. За даними російських ЗМІ, там дислокується 39-й гелікоптерний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-го командування ВПС та ППО Південного військового округу Збройних сил РФ, три авіаційні ескадрильї.

Вибухи в Джанкої стались біля військового аеродрому зранку 17 квітня. Після них розпочалась пожежа. Згідно відео в соцмережах, вибухи на аеродромі тривали довгий час.  Зранку 18 квітня Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що внаслідок операції була знищена сила та техніка ворога. Подробиць на той час не було. 
Джерело