Едіта П’єха скасувала концерт з-за відсутності грошей

«Піду в перехід просити милостиню».

У концертному графіку видатної радянської і російської співачки Едіти П'єхи довгі роки існувала одна знаменна дата, 31 липня, на день народження Едіти Станіславівни, шанувальники її творчості приїжджали в Санкт-Петербург, щоб почути співачку в БКЗ «Жовтневий». Але в цьому році вона не вийде на головну концертну площадку північної столиці, інформує Ukr.Media.

80-річна легенда естради сповнена сил і творчої енергії. Однак адміністрація залу запросила фантастичну суму за його оренду. «У «Жовтневому» – величезна аренда. Мільйон з чимось рублів. Звичайно, буде збір з продажу квитків, але я ж повинна з музикантами розплатитися. Якщо ще заплачу за оренду, то сама піду в перехід просити милостиню. Не хочу чекати цього моменту», – з сумом заявила П'єха.

Звичайно, Едіта Станіславівна могла б скористатися своїм гучним ім'ям, звернутися за допомогою до мерії Санкт-Петербурга, до керівництва концертного залу. Знаменитій співачці зробили би знижку, адже вона серед інших відомих людей становить славу чудового міста на Неві. Але П'єха ніколи не ходила на уклін до можновладців і зараз не збирається цього робити.

«Раніше мені знижку в цьому залі теж не надавали, але були нормальні ціни. А зараз вирішили завищити: мені не потягнути такі гроші. Нехай багаті артисти платять. У директора майданчику Емми Лавринович відповідь одна: «Мій зал – державний, а не приватний, тому я нічого зробити не можу!»

І все ж шанувальники зможуть насолодитися унікальним голосом чудової співачки. П'єха сповнена рішучості виступити на іншому концертному майданчику. А якщо зал Театру естради не зможе вмістити всіх бажаючих, зірка обіцяє дати два концерти. При цьому співачка категорично відмовляється підвищувати ціни на квитки. Адже серед її шанувальників є багато літніх людей, яким доводиться жити на мізерну пенсію.

«Мої шанувальники – небагаті люди. Вони – трудівники, в основному пенсіонери. Хіба можу я робити дорогі квитки? До речі, останнім часом помічаю, що молодь зустрічається на моїх виступах теж», – стверджує Едіта Станіславівна.

Джерело