Від яких машин найскладніше позбутися? Є бренди та автомобілі, які краще оминати

Купити, щоб потім не продати.

Є автомобілі, які завжди дорогі. Наприклад, Toyota або бюджетники від Renault через багато років можна продати чи не за ту ж ціну, за яку купували,як кажуть, з нуля. Але є бренди та автомобілі, які краще обходити стороною, інформує Ukr.Media.

Виявляється, багато автомобілів сильніше від інших втрачають у вартості, стаючи такими ж недосяжними, як той Джо з анекдоту, який тільки й був невловимим, тому що був нікому не потрібен, і ніхто його не ловив.

Тільки не малолітражку з турбіною

Автомобілі з маленькими двигунами та турбонаддувом,відверто кажучи, не популярні в нас. В Європі, де бензин дорожчий і кращий, а податок розраховується, у тому числі, за шкідливістю викиду, купівля малолітражки з турбіною цілком себе виправдовує. В Україні ж все по-дорослому: якщо мотори, то з чавуну і не нижче кількох літрів, якщо коробка — повноцінний гідромеханічний «автомат». Тому не робіть помилки та не ведіться на вигадки продавця — його мета, позбутися від неліквіду і заробити.

А вам з цим автомобілем жити, а потім ще й продавати. Але кому він потрібен з невеликим ресурсом двигуна і додатковим дорогим агрегатом — турбіною, нехай навіть і витрата на сотню буде не більше 9 літрів?

Роботизована механіка — зло

У супроводі з малолітражними турбодвигуном, наприклад, у Volkswagen йшла злощасна 7-ступінчаста роботизована коробка передач DSG з двома сухими зчепленнями під кодовою назвою DQ200. Народ сповна «наївся» ними. А ті, хто зважився і взяв автомобіль з такою коробкою, досі пожинає плоди економії VAG. Коробка смикалася, вібрувала, диски зчеплення швидко зношувалися — рідкісний варіант обходився без ремонту на пробігу до 100 000 км.

Ті ж проблеми були й у Ford з їх PowerShift, і у корейців з 7DCT. Загалом, будуть пропонувати — тікайте! Якщо чорт вас все-таки смикнув, і ви купили такий автомобіль, то постарайтеся позбутися від нього до закінчення гарантійного терміну. Для вас, як для продавця, це буде хорошим аргументом не скидати ціну, а для покупця — стимулом купівлі.

Гіршим від «робота» з двома сухими зчепленнями є тільки «робот» з одним, він не їде, смикається при перемиканнях, загалом, та ще темна кульгава конячка.

Автомобілі маловідомих брендів

Автомобілі маловідомих брендів, особливо не представлених офіційно на українському ринку, теж варто обходити стороною. Погодьтеся, одна справа поїхати до моря на Hyundai Creta, а зовсім інша — на Alfa Romeo MiTo. Яка б гарна не була «Альфа», дилерів і запчастин на неї в Україні не знайти.

Французи та китайці

Варто цуратися і непопулярних французів, на зразок Peugeot, Citroen, а так само китайських брендів, які зникають так само стрімко, як з'являються. Причому якщо перші все ж налагоджують дилерську мережу, мають склад запасних частин, то другі діють, як татаро-монголи під час ярма — набігли, приголомшили ціною, зібрали данину і залишили своїх клієнтів наодинці з возами без сервісу, запасних частин і гарантії. При цьому і перші, і другі перепродати за хорошою ціною буде складно.

Тільки не рожеві

Яскраві автомобілі в Україні теж не люблять,надаючи перевагу класиці. Для себе, для душі, звичайно, можна прикупити автомобіль нестандартного забарвлення. Але машина швидше матиме іншого господаря, якщо вона буде пофарбована в чорний, білий або сріблястий колір.

Трьохдверні

Ну і замикають рейтинг неліквіду непрактичні трьохдверні автомобілі. Якщо людина шукає машину для дому та сім'ї, то вона абсолютно точно пройде повз автомобіля з трьома дверима. Якщо для себе, то коли прийде час позбавлятися від машини, зробити це буде проблематично без суттєвої знижки.

Пам'ятайте, купівля автомобіля — справа відповідальна. Тут потрібно думати не тільки про позитивні моменти, але і про те, як ви будете позбавлятися від неї згодом. Чи готові ви втратити значну частину тієї ціни, яку заплатили, купуючи автомобіль?

Джерело