Повітряні сили про обстріл Чернігова: Росія спеціально готує такі удари та маскує їх — Події

Повітряні сили про обстріл Чернігова: Росія спеціально готує такі удари та маскує їх  - Події

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Російська Федерація у війні проти України застосовує звичну тактику тероризування мирного населення. Противник маскує свої удари і б’є так, щоб у сил оборони було критично мало часу на перехоплення ракет. Про це розповів представник Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш у ефірі телемарафону.

— Противник продовжує використовувати географічне розташування міст і продовжує бити по прифронтових територіях, таких як Харків та Чернігів. До кордону з РФ залишаються лише десятки кілометрів, тому часу на ефективне реагування залишається небагато, бо ворог маскує свої напади, проводять цілі операції, щоб завдати таких ударів. Насамперед – причиною цього (удару по Чернігову) стала нестача систем ППО, які могли б ефективно завдати удару по цих повітряних цілях, збити ці ракети, — сказав Євлаш.

Він зазначив, що українські військові намагаються протидіяти російським атакам, виходячи з наявних сил та засобів, які є у розпорядженні Повітряних сил, але у ворога багато ракет, якими він продовжує атакувати міста України.

У середу, 17 березня, Росія завдала ракетного удару по місту Чернігів. Внаслідок цього постраждали десятки людей, також відомо про щонайменше 17 загиблих. З весни Україна загострила необхідність протиповітряної оборони через масований російський обстріл. Першою допомогти з пошуком ППО для України обіцяла Німеччина, влада країни також заявила про передачу Україні додаткової системи Patriot.
Джерело