Зеленський оглянув фортифікації на Донеччині

Зеленський оглянув фортифікації на Донеччині

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський оглянув будівництво фортифікацій у Донецькій області

Зараз у Донецькій області ведуться роботи з будівництва третьої лінії оборони, зазначили у місцевій ОВА.

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації в Донецькій області, а також оглянув будівництво фортифікацій у регіоні. Про це він повідомив у Telegram в п’ятницю, 19 квітня.

«На Донеччині провів нараду щодо безпекової ситуації в регіоні та захисту людей. Докладні доповіді генерала Содоля, голови ОВА Філашкіна, керівників управлінь СБУ та Нацполіції. Оглянув будівництво фортифікацій – максимум сил має бути зосереджено на цьому напрямку», – написав Зеленський.

Він подякував усім, хто захищає Україну та людей, а також кожному і кожній, хто щодня працює заради України.

У свою чергу пресслужба президента повідомила, що командувач ОСУВ Хортиця Юрій Содоль поінформував про основні потреби військових підрозділів та оперативну обстановку у своїй зоні відповідальності, зокрема щодо оборони Часового Яру.

Також голова Донецької ОВА Вадим Філашкін поінформував про ліквідацію наслідків ворожих обстрілів, відновлення водопостачання в населених пунктах регіоні, забезпечення навчання та будівництво укриттів у школах.

«Крім того, Вадим Філашкін зазначив, що Донецька ОВА разом з іншими областями та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури зводять третю лінію оборони в регіоні», – йдеться в повідомленні.

Також керівники управлінь СБУ та Нацполіції доповіли про контррозвідувальну роботу та криміногенну ситуацію в регіоні.

Раніше в п’ятницю стало відомо, що президент Володимир Зеленський прибув з робочим візитом у Донецьку область і відвідав поранених захисників.

На Донеччині через російські обстріли загинули четверо людей

Джерело