Злий водій обливав перехожих, літаючи по калюжах, але він забув про одну важливу деталь

Водій-хуліган вирішив розважити себе.

Канадський водій службового фургона вирішив розважити себе, катаючись по калюжах і прицільно поливаючи людей на тротуарі. Він не врахував одного: нас тепер завжди знімають приховані камери, інформує Ukr.Media.

Справа була в Оттаві. Що сталося з водієм білого фургона, сказати важко. Чи то у нього був поганий настрій, чи то, навпаки, хороший — від того, що після дощу виглянуло сонце. Так чи інакше, водій чомусь вирішив, що буде відмінною ідеєю обливати пішоходів на тротуарі.

Розігнався, вдало заїхав в калюжу і ось уже перехожий мокрий з ніг до голови, а тебе і слід прохолов. Можливо, саме так міркував цей хлопець. Тільки він забув про одну важливу деталь: тепер на кожному повсюди стирчать камери спостереження, а в машинах у багатьох стоять відеореєстратори.

І ось результат: веселий білий фургон побачили сотні тисяч людей у Канаді та за її межами.

Водій автомобіля, що їхав перед білим "Фордом" зі сходами та інструментами на даху, не просто скачав з реєстратора відео, але й опублікував його на YouTube. Ролик набрав купу переглядів. Дії водія фургона багатьом не дуже сподобалися, і їх можна зрозуміти. У Британії за такі витівки водіям-хуліганам дають до п'яти тисяч фунтів штрафу (180 тис. гривень).

Багато хто помітив, що на борту фургона є логотип фірми: Black&McDonald Limited. На сторінку компанії у Фейсбуці посипалися скарги. Довелося реагувати.

"Ми перепрошуємо всім, хто постраждав від недавнього інциденту в Оттаві внаслідок неприйнятної манери водіння одного з наших водіїв. Ми запевняємо вас, що безпека — наш пріоритет. Це окремий випадок. Ця людина в компанії Black&McDonald більше не працює".

Відео було передано поліції, і тепер порушника на додачу до звільнення чекає штраф, пише популярний поліцейський-мікроблогер з Оттави сержант Марк Гатьєн.

"Щодо інциденту з Фургоном. Хочу подякувати підрозділу Black&MacDonald в Оттаві за їх швидкі та рішучі дії. Водій звільнений з компанії. Крім того, висловлюю подяку патрульному офіцеру, дії якого призвели до такого результату".

Ось так закінчуються пустощі за кермом в епоху тотального контролю і прозорості.

Джерело