Як і чим відмити сліди від комах з автомобіля — прості та ефективні способи боротьби з цією напастю

Комахи доставляють масу незручностей водіям.

Під час поїздок міжміським трасам жуки й метелики розбиваються об передні частини авто, засмічують радіатор, налипають плямами на бампері, капоті, на лобовому склі та засихають на теплому вітрі, інформує Ukr.Media.

Причому ці плями перетворюються в щільну кірку, яку доводиться сильно терти, дряпаючи та пошкоджуючи лакофарбове покриття кузова. Та і не всяка безконтактна мийка здатна вивести ці плями.

Для вирішення цієї проблеми можна скористатися спеціальним засобом, однак це дороге задоволення. А ефект триває лише до наступних поїздок. Потім потрібно купувати черговий флакончик з дорогою рідиною.

Але автолюбителі придумали декілька простих і ефективних способів боротьби з цією напастю.

Можна покривати поверхню транспортного засобу перед далекими поїздками гарячим воском. Після цього машині не будуть страшні комахи, дрібні камінчики, осередки корозії, ультрафіолет, подряпини гілками. Після обробки автомобіля воском, він буде блищати як новий. Плями, що утворилися від комах, без проблем прибираються за допомогою мокрої ганчірки.

Ще один варіант — скористатися побутовою хімією.

Інші автолюбителі рекомендують використовувати Уайт-спірит для видалення плям від комах. Однак він може розчинити разом з комахами й фарбу. Тому коли сліди від комах будуть видаленні розчинником, його треба швидко змити водою.

Загальне правило — видаляйте складні забруднення якомога раніше. Це простіше, дешевше і безпечніше для автомобіля і вашого гаманця.

Джерело