Автолюбителі розповіли про те, що робити водіям, яких постійно засліплюють дальнім світлом фар в дзеркалах

Що робити, якщо вас засліпила машина, яка їде за вами.

Ризик дорожніх пригод в нічний час часто пов'язаний з тим, що водій втрачає пильність через сліпуче світло фар автомобілів попутного потоку, інформує Ukr.Media.

Часто в таких небезпечних ситуаціях винен водій позаду машини, що йде: коли він світить дальнім світлом в дзеркала машини, що рухається попереду нього, водій в тому автомобілі просто втрачає можливість контролювати дорогу.

Розповісти про таку проблему було вирішено через те, що на наших дорогах стало забагато аварій, які трапляються в нічний час доби з вини водіїв, які позбавляють автомобілістів нормального огляду в дзеркалах.

Попри те, що машини із зустрічного потоку теж засліплюють водіїв, з цим можна боротися, шляхом наклеювання спеціальної плівки.

Але коли позаду їде автомобіль та спеціально не вимикає дальнє світло — це стає критично, оскільки в дзеркалах нічого не видно, а значить, втрачається контроль за дорогою.

Згідно з Правилами дорожнього руху, автомобіліст, що їде в нічний час доби, може вмикати і вимикати «аварійку», даючи зрозуміти іншим водіям, що потрібно вимкнути дальнє і включити ближнє.

Якщо такий натяк не зрозуміють, то краще скинути швидкість і обережно дозволити проблемному автомобілю зробити обгін. У жодному разі не рекомендується нервувати, щоб не потрапити в аварію.

Джерело