Porsche 911 Targa 1973 року продадуть на аукціоні

Вимикачі двірників, регулятори сидінь, бардачок – всі деталі оброблені шкірою.

Berluti взялися за кастомізацію спорткара Porsche 911 Targa 1973 року, тобто за адаптацію та налаштування під окрему аудиторію, об'єднану певними особливостями, і повністю переосмислили дизайн салону, інформує Ukr.Media.

Індивідуально розроблений шкіряний салон бездоганний: крім сидінь і обшивки стелі виробники зосередилися і на приладовій панелі. Приладова панель спорткара обшита коричневою шкірою з відкритим швом і подвійним простроченням. Вимикачі двірників, регулятори сидінь, бардачок — всі деталі оброблені шкірою. Упор для ніг водія, моторний відсік, важіль перемикання коробки передач і багажне відділення оброблені патинованою шкірою Venezia. Килимки виготовлені з плетеної вовни Boucle, а знімний дах — з поєднання вовни альпаки та шкіри.

Завдяки зовсім новому інтер'єру вінтажний автомобіль став ще більш унікальним. До того ж у подарунок Berluti пропонують покупцеві фірмові шкіряні кросівки і спортивну сумку Jour-Off.

Це остання модель Porsche з довгим капотом і вузьким бампером. Спорткар оснащений 6-циліндровим двигуном об'ємом 2,4 л з повітряним охолодженням і здатний розвинути швидкість до 228 км/ч.

Час розгону Porsche 1973 року до 100 км/год — 6,3 с. Паливний бак машини — об'ємом 85 л.

Автомобіль Porsche 911 виставлений на аукціоні sotheby's у складі колекції бренду Berluti «Мистецтво майстерності». У лінійку входять 14 лотів, крім автомобіля бренд представив і мотоцикл Triumph Bonneville T120.

Стартова ціна Porsche — $197 тисяч.

Джерело